Jsme airsoftový tým, s kořeny v roce 2006. Nekopírujeme žádnou armádu ani existující jednotku. Disponujeme vlastní základnou o rozloze 13,5Ha na které pořádáme veškeré naše akce. Pro neodbronou veřejnost nabízíme i vyzkoušení si této adrenalinové hry včetně odborné instruktáže. Zajmovým skupinám, organizacím a firmám nabízíme teambuildingové akce.
4BFOR.jpg

POZOR: všechny hry námi pořádané se můžou zůčastnit osoby starší 18 let (resp.15 se souhlasem rodičů) !!!

Na všech pořádaných akcích zakazáno veškeré pyro

 

Rudá Revoluce
 
Příjezd a registrace: Sobota 18.8.2018od 8.00 do 9.30
Možný příjezd v pátek 17.8.nutno nahlásit předem
Nabízíme přespání v první budově mezi branami(9osob) (50.-/osoba)
Děti do 15let nebudou vpuštěni do hry!!!
 
 
Legenda:
Demokratická země, takový malý Kocourkov – něco jako u nás, po celé zemi jsou rozmístěny jednotlivé vojenské posádky u nás je představují dvojice a trojice bojovníků. V jedné posádce však dojde k vojenskému rudému puči, který se chce šířit dál a ovládnou všechny posádky a tak dojít k vítězství – k Rudé Revoluci.
Bojovníci se na začátku hry rozmístí ve dvojicích nebo trojicích po celé ploše herního prostoru. Tajná Rudá buňka začne plnit svůj úkol – získávat demokraty na svoji stranu. Označí se páskou a jde na to.
To se děje tak, že kuličkou zasáhne demokrata. Zasažený demokrat odchází na 10 minut na mrtvoliště a z něho odchází už jako bojovník Red Cell a plní svůj úkol, všechny demokraty přetáhnout na svoji stranu. Pokud je zasáhnut bojovník Red Cell, odchází na mrtvoliště a z něho vychází zase jako demokrat. Na začátku hry jsou všichni hráči DEMOKRATÉ
RED CELL budou určeni na místě. Vyhrává ta strana, která má na konci hry více bojovníků.
Přihlášky posílejte na https://goo.gl/forms/Fqf44NLjWwUnIbQH3
POZOR: všechny hry námi pořádáne se můžou zůčastnit osoby starší 18 let (resp.15 se souhlasem rodičů) !!! Dále prosíme o dodržení času !!!
Registrace končí 16.8. 20:00. Registrační listinu je nutno vyplnit celou a jednotlivě, veškeré údaje slouží výhradně pro potřebu organizátora a bude s nima nakládáno dle zákonů.
 
Startovné: 50,- Kč na osobu
Důležité: Prosíme o přesnou a včasnou registraci. Pokud někdo přijede bez registrace je startovné stanoveno na 70,- Kč. Hráči bez registrace budou přiděleni ke straně dle potřeb organizátora. Na mrtvolišti se bude každý nacházet s nasazenými brýlemi, zajištěnou zbraní a vyjmutým zásobníkem ze zbraně.
BUFET zajištěn
4BFOR na Facebo

4BFOR na Facebo

4BFOR na Facebooku
Do boje jdi vesele, neboť mrtví, kteří se nesmějí, jsou oškliví.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one