Jsme airsoftový tým, s kořeny v roce 2006. Nekopírujeme žádnou armádu ani existující jednotku. Disponujeme vlastní základnou o rozloze 13,5Ha na které pořádáme veškeré naše akce. Pro neodbronou veřejnost nabízíme i vyzkoušení si této adrenalinové hry včetně odborné instruktáže. Zajmovým skupinám, organizacím a firmám nabízíme teambuildingové akce.
4BFOR.jpg

Pravidla her 4BFOR

Pravidla her pořádaných 4BFOR

Hra povolena osobám starších 15 let !!!


Omezení na zbraň: AEG a plyn pouze do max 150, manuál bez omezení

věkové omezení: střelci pod 18 let potvrzení rodičů,brýle,
Přísný zákaz: Konzumace alkoholických nápojů a psychotropních látek během hry. Pořadatel si vyhrazuje právo provést dechovou zkoušku. Odmítnutí se bere jako pozitivní výsledek dechové zkoušky. Dále je zákaz jakéhokoliv fyzického kontaktu mezi protivníky během celé akce. Zjištěný alkohol, psychotropní látky, či fyzické napadení protivníka bude znamenat okamžité vyloučení účastníka z této a z jakýchkoliv dalších akcí , pořádaných 4BFOR

Povinné: Reflexní vesta, brýle nasazené i na mrtvolišti, na mrtvolišti se nestřílí !!!! Zbraň je na mrtvolišti zajištěna a zásobník vyjmut.

Pro fotografy: Povinně nasazená reflexní vesta, nejlépe oranžová a nasazené brýle

Platnost zásahu: všude, i přilba, jedině kde neplatí zásah je zbraň. Kdo dostane zásah do zbraně , vykřikne hlasitě „ZBRAŇ“ a musí začít bojovat se záložní zbraní. Zbraň se může vrátit do boje po projití mrtvolištěm. Zasáhnutý bojovník vytáhne reflexní vestu a odchází na mrtvoliště.

Svým podpisem při registraci stvrzujete, že jste se seznámili s pravidly hry v areálu o.s. 4BFOR. Nepřebíráme žádnou zodpovědnost za škody způsobené na vašem majetku a zdraví. Dále souhlasíte se zveřejněním fotografií na webu 4BFOR a rajče.net.

Scenáře a mapy: bude vysvětleno a dodáno na místě boje

Místo srazu: Výcvikový prostor 4BFOR, nedaleko obce Leskovec

Souřadnice srazu:

GPS souřadnice
Loc: 49°46'50.815"N, 17°54'56.429"E
Popis cesty: od Opavy: Hradec nad Moravicí, Lesní Albrechtice, Březová, Leskovec, VP 4BFOR
od Bílovce: Bravinné, dále směr Leskovec
 
4BFOR na Facebo

4BFOR na Facebo

4BFOR na Facebooku
Do boje jdi vesele, neboť mrtví, kteří se nesmějí, jsou oškliví.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one